Wizyta w gabinecie

Manicure hybrydowy – naturalność i trwałość w jednym

Jeszcze do niedawna kobiety chcące cieszyć się wyjątkowo trwałym manicure, musiały decydować się na tipsy. Szybko jednak takie paznokcie stały się synonimem sztuczności, co nie wszystkim odpowiada. Na szczęście jednak w powszechnym użyciu pojawił się manicure hybrydowy, który znakomicie rozwiązał problem trwałości manicure.

Na czym to polega?

Decydując się na hybrydowy manicure w Warszawie – wejdź i zobacz przykład, można mieć pewność, że paznokcie zachowają naturalny wygląd i będą wygodne w użyciu, gdyż nie zostaną przedłużone, a jednocześnie trwałość manicure będzie bardzo dobra. Można mieć tego gwarancję, gdyż lakiery hybrydowe są utwardzane lampą UV, tak samo jak żele używane do wykonywania tipsów. Jest to więc doskonałe połączenie naturalności z jednoczesną trwałością manicure. Tak wykonanymi paznokciami można cieszyć się do kilku tygodni, przy czym możliwe są bardzo różne kolory, wzory i zdobienia. Nic zatem dziwnego, że taki rodzaj manicure kobiety po prostu pokochały.

Także pedicure

Co ciekawe, w ten sposób można także zapewniać sobie doskonały wygląd paznokci u nóg. Będzie to doskonałe wyjście na lato, kiedy chce się bez przeszkód odkrywać stopy w sandałkach, nie zastanawiając się, czy paznokcie wyglądają perfekcyjnie. W przypadku hybryd nie trzeba bowiem obawiać się odpryskiwania lakieru, jego matowienia czy ścierania się na końcach paznokci. Kolor lakieru jest żywy, a powierzchnia idealnie gładka, ponownie więc wykonuje się manicure i pedicure zwykle wtedy, gdy paznokcie są już widocznie odrośnięte.

Leave a comment