Akcesoria kosmetyczne i kosmetyki

Naturalne dezodoranty dla mężczyzn

Naturalne dezodoranty dla mężczyzn

Naturalne dezodoranty dla mężczyzn to idealne kosmetyki dla wszystkich panów, którzy pragną żyć w harmonii z naturą. Charakteryzują się one niezwykle świeżym, naturalnym zapachem, przywołując nam skojarzenia z lasem, wodą, czy zieloną łąką.

mfac56443Naturalne antyperspiranty dla mężczyzn, których receptura została stworzona ze składników pochodzących prosto od matki natury, niezwykle skutecznie pochłaniają pot oraz hamują namnażanie bakterii, które powodują nieprzyjemne zapachy. Ich naturalna, niemal domowa receptura sprawia, że – korzystając z nich – nie będziesz narażony na szkodliwe działanie alkoholu czy też aluminium. Już wkrótce zauważysz, że po ich stosowaniu, skóra pod pachami z dnia na dzień będzie stawała się coraz bardziej miękka i wygładzona.

Zawarte w dezodorantach składniki mają działanie odkażające, oczyszczające, a także przeciwzapalne i ściągające. Nie posiadają one w składzie żadnych sztucznych aromatów, dlatego tez nadają się idealnie dla każdego rodzaju skóry. Spokojnie mogą także korzystać z nich wszyscy panowie ze skłonnościami do alergii. Wyciągi i oleje z naturalnych roślin powodują, że efekt potrafi się utrzymywać nawet przez całą dobę.

Naturalnym antyperspirantem jest także sam ałun, który – oprócz swoich właściwości antyseptycznych oraz neutralizujących zapach potu – potrafi także zmniejszać dolegliwości po ukąszeniach oraz efektywnie działać w przypadku nadmiernej potliwości stóp.

Dezodoranty dla mężczyzn kupisz w sklepie Triny.pl – http://triny.pl/218-dezodoranty-dla-mezczyzn

Leave a comment